Facebook yt_logo_rgb_light LinkedIn

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: dwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl

Numer telefonu:
+48 12 628 29 19
+48 12 628 30 44
+48 12 628 20 09

Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne kierunki studiów I i II stopnia. Sześć wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

International Visegrad Fund

International Visegrad Fund jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Bratysławie, która została ufundowana przez rządy krajów wchodzących w skład Grupy Wyszehradzkiej  - Czechy, Węgry, Polski oraz Słowacji w czerwcu 2000 roku.

Celem funduszu jest ułatwienie rozwoju współpracy między obywatelami oraz instytucjami w regionie, a także pomiędzy państwami Grupy Wyszehradzkiej oraz krajami takimi jak Zachodnie Bałkany czy kraje Partnerstwa Wschodniego.

Kandydaci mogą aplikować o stypendium na wyjazd na 1 lub 2 semestry do krajów partnerskich Grupy Wyszehradzkiej, Bałkanów Zachodnich i krajów Partnerstwa Wschodniego.

Stypendium wynosi 2500EUR/semestr oraz 1500EUR/semestr dla uczelni goszczącej.

Szczegółowe informacje: www.visegradfund.org