Wymiana Studencka z National Chung Hsing University (Tajwan)

Uprzejmie informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do National Chung Hsing University (NCHU) na semestr letni roku akademickiego 2023/2024. Semestr w NCHU trwa od lutego do czerwca.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty przedmiotowej uczelni oraz warunków przyjęcia na wymianę dostępne są TUTAJ

Studenci zainteresowani wyjazdem do National Chung Hsing University proszeni są o złożenie w  terminie do 10 października br. następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  2. oficjalny transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72 lub IELTS 6.0, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  5. Dwa listy rekomendacyjne
  6. Plan studiów
  7. Biografia (300-500 słów w języku chińskim lub angielskim)

Istnieje możliwość ubiegania się o stypendium NCHU, które będzie oferowane w zależności od dostępności i kwalifikacji studentów.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK

Kontakt: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.