WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TASMANIA – zima 2023/24

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do University of Tasmania (UTAS) w Australii w semestrze zimowym (od lipca do listopada) roku akademickiego 2023/2024,

Szczegółowe informacje dotyczące oferty przedmiotowej uczelni oraz warunków przyjęcia na wymianę dostępne są TUTAJ

Studenci zainteresowani wyjazdem do University of Tasmania proszeni są o złożenie w  terminie do 7 kwietnia 2023r. (piątek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat.
  4. potwierdzone kompetencje językowe: oficjalny certyfikat np. IELTS (Academic)6.0 (no individual band less than 5.5); TOEFL (iBT) 72 (no skill below: Reading 10; Listening 9; Speaking 16; Writing 19;Cambridge CAE (Certificate of Advanced English) - B Grade

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – Galeria GIL, pok. 207; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: malgorzata.paiak@pk.edu.pl