Facebook yt_logo_rgb_light LinkedIn

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: dwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl

Numer telefonu:
+48 12 628 30 44
+48 12 628 20 09

Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne kierunki studiów I i II stopnia. Sześć wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TASMANIA

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do University of Tasmania (UTAS) w Australii w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.
Semestr w UTAS trwa od lutego do czerwca 2023 r.

Studenci wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zainteresowani wyjazdem do University of Tasmania proszeni są o złożenie w terminie do 14 października br. (piątek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

  1. podanie o wyjazd
    2. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.
    3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
    4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS (Academic)6.0 (no individual band less than 5.5); TOEFL (iBT) 72 (no skill below: Reading 10; Listening 9; Speaking 16; Writing 19;Cambridge CAE (Certificate of Advanced English) - B Grade

Studenci pokrywają wszelkie koszty związane z wymianą (bilety lotnicze, obowiązkowe ubezpieczenie, zakwaterowanie, etc.).

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK

Kontakt: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.

Comments are closed.