WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TASMANIA

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do University of Tasmania (UTAS) w Australii w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.
Semestr w UTAS trwa od lutego do czerwca 2023 r.

Studenci wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zainteresowani wyjazdem do University of Tasmania proszeni są o złożenie w terminie do 14 października br. (piątek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
    3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
    4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS (Academic)6.0 (no individual band less than 5.5); TOEFL (iBT) 72 (no skill below: Reading 10; Listening 9; Speaking 16; Writing 19;Cambridge CAE (Certificate of Advanced English) - B Grade

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK

Kontakt: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.