WYMIANA STUDENCKA Z KYUSHU UNIVERSITY (Japonia)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Kyushu University, School/ Graduate School of Engineering and Information Science and Electrical Engineering w semestrze letnim ( kwiecień - wrzesień) roku akademickiego 2022-2023.

Studenci studiów I i II stopnia wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem WA i WIMiF zainteresowani wyjazdem do Kyushu University proszeni są o złożenie w  terminie do 25 października br. (wtorek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  2. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku – min. B2)
  5. list rekomendacyjny

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK