WYMIANA STUDENCKA Z NATIONAL UNIVERSITI KUALA LUMPUR

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Universiti Kuala Lumpur (UniKL) w semestrze letnim (luty - czerwiec) roku akademickiego 2022/2023.

Studenci I stopnia WIiT, WIEiK, WIiTCh i WM zainteresowani wyjazdem do UniKL proszeni są o złożenie w  terminie do 12 września 2022 r. (poniedziałek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji kandydatów na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.0 lub jego odpowiednik.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek Galeria GIL, Warszawska 24, pok. 207; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: malgorzata.paiak@pk.edu.pl