Facebook yt_logo_rgb_light LinkedIn

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: dwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl

Numer telefonu:
+48 12 628 30 44
+48 12 628 20 09

Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne kierunki studiów I i II stopnia. Sześć wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITI KUALA LUMPUR

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Universiti Kuala Lumpur (UniKL) na semestr zimowy roku akademickiego 2022-2023 (wrzesień – luty).

Studenci pokrywają wszelkie koszty związane z wymianą (bilety lotnicze, obowiązkowe ubezpieczenie, zakwaterowanie, etc.).

Studenci kształcący się na studiach I stopnia WIiT, WIEiK, WIiTCh, WM, zainteresowani wyjazdem do UniKL, proszeni są o złożenie w terminie do 8 kwietnia br. (piątek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
2. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.
3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
5. CV
6. List motywacyjny w języku angielskim

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – Warszawska 24, budynek Galerii GIL, pok. 207 między 10.00 a 13.00 lub przesłać na adres mailowy: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.

Comments are closed.