WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITI KUALA LUMPUR

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Universiti Kuala Lumpur (UniKL) na semestr zimowy roku akademickiego 2022-2023 (wrzesień – luty).

Studenci kształcący się na studiach I stopnia WIiT, WIEiK, WIiTCh, WM, zainteresowani wyjazdem do UniKL, proszeni są o złożenie w terminie do 8 kwietnia br. (piątek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
5. CV
6. List motywacyjny w języku angielskim

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – Warszawska 24, budynek Galerii GIL, pok. 207 między 10.00 a 13.00 lub przesłać na adres mailowy: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.