Staż w School of Management and Engineering Vaud (HEIG-VD)

Uprzejmie informujemy o możliwości odbycia płatnych praktyk w School of Management and Engineering Vaud (HEIG-VD), Szwajcaria, w semestrze letnim roku akademickiego  2021/2022.

Oferta skierowana jest do studentów pragnących odbyć staż lub w celu zebrania materiałów do pracy magisterskiej. Lista projektów naukowych oferowanych przez HEIG-VD dostępna jest tutaj.

Praktyki trwają zwykle od 5 do 6 miesięcy.

Warunkiem aplikacji jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1).

Podania zawierające CV, transkrypt i proponowany termin odbycia stażu, należy przesłać na adres: international@heig-vd.ch

Stażyści otrzymują bezpłatne zakwaterowanie + opłacenie podstawowych wydatków.

Termin składania dokumentów upływa 15 grudnia 2021.