Program mentoringowy TopMinds 2022

Stowarzyszenie Top 500 Innovators, zrzeszające naukowców, przedsiębiorców a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, która umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi zapraszają do udziału w programie mentoringowym TopMinds.

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się cztery edycje programu, z których skorzystało już ponad 150 młodych osób oraz ich mentorów i mentorek!

Do wzięcia udziału w TopMinds 2022 zapraszamy studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Zachęcamy do aplikowania osoby wyróżniające się na polu naukowym, pełne pasji i ambicji, stawiające nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój.

Program TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek. W nadchodzącym roku na naszych uczestników i uczestniczki czekają również liczne warsztaty na tematy takie jak m.in.: warsztat badacza, komunikowanie nauki, pisanie i publikowanie artykułów naukowych oraz możliwość konsultacji swoich pomysłów z ekspertami.

Więcej informacji o programie, w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna lista mentorów i mentorek dostępne są na stronie topminds.pl

Termin zgłoszeń upływa 8 listopada.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: mentees@topminds.pl