Facebook yt_logo_rgb_light LinkedIn

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: dwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl

Numer telefonu:
+48 12 628 30 44
+48 12 628 20 09

Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne kierunki studiów I i II stopnia. Sześć wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Program stypendialny FIRST – Indian Institute of Technology Hyderabad

Indian Institute of Technology Hyderabad (IITH) jest jednym z ośmiu nowych instytutów technologii ustanowionych przez rząd Indii w 2008 roku. W ciągu zaledwie 12 lat, instytut stał się liderem rankingu i obecnie ma 243 nauczycieli akademickich, 3,397 studentów (20% kobiet) i prawie 200 najnowocześniejszych laboratoriów oraz pięć centrów badań i przedsiębiorczości. Instytut kładzie silny nacisk na badania, korzystając z puli ponad RS 5 750 000 000 przyznanych dofinansowań dla doktorantów stanowiących około 30% wszystkich studentów. IITH ma na swoim koncie ponad 6000 publikacji badawczych, 195 ujawnień patentowych, 1440 sponsorowanych projektów doradczych i około 50 startupów. Więcej informacji na stronie IITH: https://www.iith.ac.in/

Wpisując się w inicjatywę wzmocnienia międzynarodowego zaangażowania, IIT Hyderabad pragnie zaprosić do drugiej edycji programu *FIRST*@IITH (*F*ellowship for *I*nternational *R*esearch *S*cholars in *T*echnology, www.iith.ac.in/iar/FIRST-FELLOWSHIP dedykowanemu zdolnym i zmotywowanym zagranicznym naukowcom, którzy chcieliby podjąć studia doktoranckie w IIT Hyderabad z pełnym wsparciem finansowym.

Przyjęcia na semestr akademicki styczeń-maj 2022.

Termin składania wniosków upływa 30 października 2021 roku.

Szczegóły dotyczące stypendium znajdują się tutaj.

W razie pytań dotyczące stypendium FIRST@IITH zapraszamy do kontaktu: dean.iar@iith.ac.in, first.iar@iith.ac.in

Comments are closed.