WYMIANA STUDENCKA Z NATIONAL CHUNG HSING UNIVERSITY (Tajwan)

Uprzejmie informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do National Chung Hsing University (NCHU) na semestr letni roku akademickiego 2021/2022.

Semestr w NCHU trwa od lutego do czerwca 2022 r.

Istnieje możliwość ubiegania się o stypendium NCHU, które będzie oferowane w zależności od dostępności i kwalifikacji studentów.
Studenci wszystkich wydziałów PK (I i II stopnia) z wyjątkiem Wydziału Architektury zainteresowani wyjazdem do National Chung Hsing University proszeni są o złożenie w  terminie do 11 października 2021 r. (poniedziałek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72 lub IELTS 6.0, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).

Studenci nominowani do udziału w wymianie będą zobowiązani do przedstawienia dwóch listów rekomendacyjnych.

Skany dokumentów należy przesłać na adres mailowy: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.