Facebookyt_logo_rgb_light

Wymiana studencka z Xi’an Technological University w Chinach

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Xi'an Technological University (semestr zimowy roku akademickiego 2018-2019, brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w Xi'an Technological University  trwa od września 2018 r. do połowy stycznia 2019 r.).
Studenci studiów II stopnia Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK  zainteresowani wyjazdem do Xi'an Technological University  proszeni są o złożenie w  terminie do środy 4 kwietnia 2018 r. następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:
1. podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
2. wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora Wymian lub Dziekana macierzystego wydziału (na piśmie),
4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72, IELTS 6 lub FCE, CAE, CPE, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku)
5. list w języku angielskim adresowany do Xi'an Technological University zawierający motywy starania się o studia częściowe na tej uczelni.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57).