WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TASMANIA

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do University of Tasmania (UTAS) w Australii w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020.
Semestr w UTAS trwa od lutego do czerwca 2020 r.

Studenci wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zainteresowani wyjazdem do University of Tasmania proszeni są o złożenie w terminie do 10 października br. (czwartek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
    3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
    4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS (Academic)6.0 (no individual band less than 5.5); TOEFL (iBT) 72 (no skill below: Reading 10; Listening 9; Speaking 16; Writing 19;Cambridge CAE (Certificate of Advanced English) - B Grade
    5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak 44; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.