Facebookyt_logo_rgb_light

Wymiana Studencka z Universidad de Chile

Informujemy studentów Wydziału Architektury PK o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Universidad de Chile w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19.

Zainteresowane osoby są proszone o zgłoszenie się do prof. dr hab. inż. arch. Kazimierza Butelskiego, w terminie do 25.10.2018 w celu ubiegania się o nominację na ten wyjazd. Po jej uzyskaniu należy zgłosić się do Działu Współpracy Międzynarodowej celem uzupełnienia wymaganej przez Universidad de Chile dokumentacji.

Należy przygotować:

1. dokument potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku,
  2. list motywacyjny w języku hiszpańskim
  3. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim,
  4. Portfolio (maksymalnie 10MB),
  5. kserokopię paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57); godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.