WYMIANA STUDENCKA Z TIANJIN POLYTECHNIC UNIVERSITY

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe na semestr zimowy 2019/20 (wrzesień - styczeń) do Tianjin Polytechnic University (TJPU) w Chinach.

Studenci WIiTCh zainteresowani wyjazdem proszeni są o złożenie w terminie do dnia 10.05.2019 następujących dokumentów do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd,
  2. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim,
  3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu),
  4. dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku (min. poziom B2),
  5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Oferta kursów w TJPU

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak 44; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: mpaiak@pk.edu.pl