Facebookyt_logo_rgb_light

Wymiana studencka z National University of Singapore

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do National University of Singapore (NUS) (semestr letni roku akademickiego 2018-2019, brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w NUS trwa od stycznia do maja 2019 r.).
Studenci studiów I stopnia wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem Wydziału Inżynierii Środowiska zainteresowani wyjazdem do National University of Singapore proszeni są o złożenie w  terminie do 17 sierpnia 2018 r. (piątek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:
1. podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
2. wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora Wymian lub Dziekana macierzystego wydziału (na piśmie),
4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72, IELTS 6 lub FCE, CAE, CPE, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku). Preferowany jest oficjalny certyfikat.
5. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57); godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.

Warunkiem ubiegania się o wyjazd na wymianę jest posiadanie ważnego paszportu.