WYMIANA STUDENCKA Z NATIONAL CHUNG HSING UNIVERSITY (Tajwan)

Uprzejmie informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do National Chung Hsing University (NCHU) na semestr letni roku akademickiego 2019/2020.

Semestr w NCHU trwa od lutego do czerwca 2020 r.

Istnieje możliwość ubiegania się o stypendium NCHU, które przyznawane jest na podstawie kwalifikacji posiadanych przez studenta.
Studenci wszystkich wydziałów PK (I i II stopnia) z wyjątkiem Wydziału Architektury zainteresowani wyjazdem do National Chung Hsing University proszeni są o złożenie w  terminie do 10 października 2019 r. (czwartek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72 lub IELTS 6.0, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Studenci nominowani do udziału w wymianie będą zobowiązani do przedstawienia dwóch listów rekomendacyjnych.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak 44; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.