Facebookyt_logo_rgb_light

Wymiana studencka z L.N. Gumilyov Eurasian National University w Kazachstanie

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do L.N. Gumilyov Eurasian National University w Kazachstanie (semestr zimowy roku akademickiego 2018-2019 z możliwością przedłużenia, brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w L.N. Gumilyov Eurasian National University trwa od września 2018 r. do końca grudnia 2019 r.).
Studenci studiów I i II stopnia na kierunku Informatyka zainteresowani wyjazdem do L.N. Gumilyov Eurasian National University proszeni są o złożenie w  terminie do piątku 15 czerwca 2018 r. następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:
1. podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
2. wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora Wymian lub Dziekana macierzystego wydziału (na piśmie),
4. znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego na poziomie B1/B2
5. list w języku angielskim adresowany do L.N. Gumilyov Eurasian National University zawierający motywy starania się o studia częściowe na tej uczelni.

*Średni koszt miesięcznego utrzymania wynosi około 150USD

Wykaz przedmiotów prowadzonych w języku angielskim: http://dwm.pk.edu.pl/wp-content/uploads/2018/04/Courses-taught-in-English-2017-2018.pdf

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57).