numer telefonu:

12 628 30 44

12 628 20 09

12 628 25 22

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: bwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl

FacebookLinkedInyt_logo_rgb_light
Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Studia dyplomowe (BCs, MSc, PhD) - rok 2016/2017.
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne warianty studiów. Pięć Wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Wymiana studencka z L.N. Gumilyov Eurasian National University w Kazachstanie

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do L.N. Gumilyov Eurasian National University w Kazachstanie (semestr zimowy roku akademickiego 2018-2019 z możliwością przedłużenia, brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w L.N. Gumilyov Eurasian National University trwa od września 2018 r. do końca grudnia 2019 r.).
Studenci studiów I i II stopnia na kierunku Informatyka zainteresowani wyjazdem do L.N. Gumilyov Eurasian National University proszeni są o złożenie w  terminie do piątku 15 czerwca 2018 r. następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:
1. podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
2. wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora Wymian lub Dziekana macierzystego wydziału (na piśmie),
3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
4. znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego na poziomie B1/B2
5. list w języku angielskim adresowany do L.N. Gumilyov Eurasian National University zawierający motywy starania się o studia częściowe na tej uczelni.

*Średni koszt miesięcznego utrzymania wynosi około 150USD

Wykaz przedmiotów prowadzonych w języku angielskim: http://dwm.pk.edu.pl/wp-content/uploads/2018/04/Courses-taught-in-English-2017-2018.pdf

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57).

 

Comments are closed.