WYMIANA STUDENCKA Z KYUNGPOOK NATIONAL UNIVERSITY (Korea)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Kyungpook National University (KNU) w semestrze letnim (marzec – czerwiec) roku akademickiego 2019/2020.

Studenci studiów I i II stopnia Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK zainteresowani wyjazdem do KNU proszeni są o złożenie w terminie do 14 października 2019 r. (poniedziałek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji kandydatów na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 6.0 lub, w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak 44; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.