WYMIANA STUDENCKA Z HANYANG UNIVERSITY

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Hanyang University (semestr letni roku akademickiego 2020-2021).

Semestr w Hanyang University trwa od marca do czerwca 2021 r.

Studenci studiów I stopnia wszystkich wydziałów PK zainteresowani wyjazdem do Hanyang University proszeni są o złożenie w  terminie do 12 października 2020 r. (poniedziałek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Studenci nominowani do udziału w wymianie będą zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia z banku (w języku angielskim lub z załączonym tłumaczeniem przysięgłym na j. ang.) potwierdzającego posiadanie na koncie kwoty min. USD 4000 lub równowartość w złotówkach na cały okres pobytu na studiach.

Skany dokumentów należy przesłać na adres mailowy: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.