WYMIANA STUDENCKA Z HANYANG UNIVERSITY (Korea)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Hanyang University (semestr letni roku akademickiego 2019-2020).

Semestr w Hanyang University trwa od marca do czerwca 2020 r.

Studenci studiów I stopnia wszystkich wydziałów PK zainteresowani wyjazdem do Hanyang University proszeni są o złożenie w  terminie do 10 października 2019 r. (czwartek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Studenci nominowani do udziału w wymianie będą zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia z banku (w języku angielskim lub z załączonym tłumaczeniem przysięgłym na j. ang.) potwierdzającego posiadanie na koncie kwoty min. USD 4000 lub równowartość w złotówkach na cały okres pobytu na studiach.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak 44; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.