Facebookyt_logo_rgb_light

Wymiana Studencka z Guangdong University Of Technology

Informujemy studentów Wydziału Architektury PK o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Guangdong University of Technology (GDUT) na semestr letni roku akademickiego 2018-2019 (brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w GDUT trwa od lutego do lipca 2019 r.). Zainteresowane osoby są proszone o zgłoszenie się do prof. dr hab. inż. arch. Krzysztofa Bojanowskiego, w terminie do 15.10.2018 w celu ubiegania się o nominację na ten wyjazd. Po jej uzyskaniu należy zgłosić się do Działu Współpracy Międzynarodowej celem uzupełnienia wymaganej przez GDUT dokumentacji.

Należy przygotować:

1. potwierdzone kompetencji językowych (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72, IELTS 6 lub FCE, CAE, CPE, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  3. kserokopię paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57); godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.