Wymiana Studencka Z Guangdong University Of Technology (Chiny)

Informujemy studentów Wydziału Architektury PK o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Guangdong University of Technology (GDUT) na semestr letni roku akademickiego 2019-2020 (brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w GDUT trwa od lutego do lipca 2020 r.). Zainteresowane osoby są proszone o zgłoszenie się do prof. dr hab. inż. arch. Krzysztofa Bojanowskiego, w terminie do 25.10.2019 w celu ubiegania się o nominację na ten wyjazd. Po jej uzyskaniu należy zgłosić się do Działu Współpracy Międzynarodowej celem uzupełnienia wymaganej przez GDUT dokumentacji.

Należy przygotować:

1. podanie o wyjazd
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).
  5. kserokopia paszportu ważnego przez cały planowany okres pobytu za granicą.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak 44; godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.