Szkoła letnia – TECNOLOGICO DE MONTERREY (Meksyk)

Zapraszamy wszystkich studentów do zapoznania się z ofertą szkoły letniej iSummerMX organizowanej przez TECNOLOGICO DE MONTERREY (Meksyk).

iSummerMX obejmuje zestaw programów, zapewniający studentom możliwość uczestniczenia w dynamicznych sesjach, praktycznych zajęciach jak również poznanie kultury Meksyku poprzez podróże i naukę na kampusach położonych w różnych częściach kraju.

Programy iSummerMX trwają od 1 lipca do 26 lipca 2019 r.
Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć TUTAJ