Facebookyt_logo_rgb_light

Szkoła Letnia Technische Universität Berlin

Technische Universität Berlin (TU Berlin) zaprasza studentów PK do udziału w kursach letnich, odbywających się w terminach od 10 czerwca do 30 sierpnia 2019 roku.

W ofercie znajdują się między innymi specjalistyczne kursy w zakresie inżynierii, informatyki i biznesu. Językiem wykładowym programu jest język angielski a zajęcia prowadzone są na głównym kampusie TU Berlin.

Pełny program oraz szczegóły dotyczące opłat i terminów składania aplikacji można znaleźć na stronie TU Berlin: https://www.tu-berlin.de/menue/summer_university/summer_university/