Studia częściowe w Tianjin Polytechnic University w Chinach

Studenci studiów I stopnia na WIiTCh, WFMiI (kierunek Informatyka) oraz WIŚ zainteresowani wyjazdem do Chin na semestr letni 2017/18 proszeni są o złożenie w terminie do 5 stycznia 2018 r. następujących dokumentów do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. Wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora wymian lub Dziekana macierzystego Wydziału (na piśmie)
  2. Zaświadczenie o średniej ocen z dotychczasowego toku studiów (wydruk z wirtualnego dziekanatu)
  3. Podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
  4. Potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).

Dokumenty należy złożyć do  5 stycznia 2018 r. w Dziale Współpracy Międzynarodowej - budynek WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44 (godziny przyjmowania studentów 10:00 - 13:00)

Stypendium obejmuje:

• zwolnienie z opłaty za studia,
  • zwolnienie z opłaty rejestracyjnej
  • zwolnienie z opłaty za zakwaterowanie
  • zwolnienie z opłaty za ubezpieczenie
  • oraz dodatkowo 1000 RMB stypendium wypłacanego co miesiąc w czasie pobytu na TJPU.

Studenci ponoszą wszystkie inne koszty, m.in. wiza, bilety lotnicze, wyżywienie.