numer telefonu:

12 628 30 44

12 628 20 09

12 628 25 22

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: bwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl
Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Studia dyplomowe (BCs, MSc, PhD) - rok 2016/2017.
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne warianty studiów. Pięć Wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Studia częściowe w Chinach

Informujemy studentów Wydziału Architektury PK o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Guangdong University of Technology (GDUT) (semestr zimowy roku akademickiego 2017-2018, brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w GDUT trwa od września do stycznia 2017 r.). Zainteresowane osoby są proszone o niezwłoczne (przed 22 maja br.) zgłoszenie się do prof. dr hab. inż. arch. Krzysztofa Bojanowskiego w celu ubiegania się o nominację na ten wyjazd. Po jej uzyskaniu należy zgłosić się do Działu Współpracy Międzynarodowej celem uzupełnienia wymaganej przez GDUT dokumentacji.

Należy przygotować:

  1. potwierdzone kompetencji językowych (oficjalny certyfikat np. TOEFL (iBT) 72, IELTS 6 lub FCE, CAE, CPE, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku). Preferowany jest oficjalny certyfikat.
  2. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.
  3. kserokopię paszportu ważnego minimum do czerwca 2018 r.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57); godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.

Comments are closed.