Studia częściowe na Tajwanie

Informujemy studentów wszystkich wydziałów PK (z wyjątkiem Wydziału Architektury) o możliwości wyjazdu na studia częściowe do National Chung Hsing University (NCHU) (semestr letni roku akademickiego 2017-2018, brak dofinansowania, wszelkie koszty pokrywa student, semestr w NCHU trwa od lutego do czerwca 2018 r.). Zainteresowane osoby są proszone o złożenie w terminie do 15 września 2017 r. następujących dokumentów do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. Wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora wymian lub Dziekana macierzystego Wydziału (na piśmie)
  2. Zaświadczenie o średniej ocen z dotychczasowego toku studiów (wydruk z wirtualnego dziekanatu)
  3. Podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
  4. Potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).

Studenci PK zakwalifikowani na wyjazd do National Chung Hsing University są zwolnieni z opłat za czesne w tamtejszej uczelni. Dodatkowo mogą otrzymać miesięczne stypendium w wysokości NT$ 3000 - 6000 (US$ 100 - 200) przyznawane przez NCHU na podstawie kwalifikacji posiadanych przez studenta.

Dokumenty należy złożyć do 15 września 2017 r. Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57); godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.