Facebookyt_logo_rgb_light

Odpłatne praktyki naukowe w Szwajcarii

Informujemy studentów PK kierunków: informatyka, budownictwo, inżynieria środowiska, nanotechnologie i nanomateriały, inżynieria materiałowa, energetyka, inżynieria chemiczna i procesowa oraz technologia chemiczna o możliwości pisania pracy magisterskiej lub odbycia płatnych praktyk w uczelni partnerskiej University of Applied Sciences, Western Switzerland. Tematyka prac oraz praktyk została podana TUTAJ. Zainteresowane osoby proszę o dostarczenie do Działu Współpracy Międzynarodowej PK do 8 czerwca br. CV oraz transkryptu w języku angielskim w celu ich przesłania do wspomnianej uczelni. Jednocześnie informuję, że kandydaci muszą posiadać biegłą znajomość języka angielskiego, która jest weryfikowana (najczęściej telefonicznie) przez University of Applied Sciences.