Odpłatne praktyki naukowe w Szwajcarii

Uprzejmie informujemy o możliwości odbycia płatnych praktyk w School of Management and Engineering Vaud (HEIG-VD) w terminie od lipca 2019 do sierpnia 2020r.

Oferta skierowana jest do studentów PK odbywających studia na kierunkach: informatyka, budownictwo, inżynieria środowiska, nanotechnologie i nanomateriały, inżynieria materiałowa, energetyka, inżynieria chemiczna i procesowa lub technologia chemiczna, pragnących odbyć staż wakacyjny lub w celu zebrania materiałów do pracy magisterskiej. Lista projektów naukowych oferowanych przez HEIG-VD dostępna jest tutaj.

Warunkiem aplikacji jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Działem Współpracy Międzynarodowej PK.