numer telefonu:

12 628 30 44

12 628 20 09

12 628 25 22

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: bwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl

FacebookLinkedInyt_logo_rgb_light
Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Studia dyplomowe (BCs, MSc, PhD) - rok 2016/2017.
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne warianty studiów. Pięć Wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Events

Konkurs Interstudent 2019

Do 12 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do konkursu INTERSTUDENT 2019 na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Chcemy nagrodzić zagranicznych studentów, którzy budują współpracę między kulturami i wzbogacają polskie środowisko akademickie. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach programu "Study in Poland". Konkurs INTERSTUDENT kierowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich (w…
Read more

Szkoła Letnia Technische Universität Berlin

Technische Universität Berlin (TU Berlin) zaprasza studentów PK do udziału w kursach letnich, odbywających się w terminach od 10 czerwca do 30 sierpnia 2019 roku. W ofercie znajdują się między innymi specjalistyczne kursy w zakresie inżynierii, informatyki i biznesu. Językiem wykładowym programu jest język angielski a zajęcia prowadzone są na głównym kampusie TU Berlin. Pełny…
Read more

Tygodniowy wyjazd do Japonii – rekrutacja

Trwa rekrutacja kandydatów do programu MIRAI - tygodniowego wyjazdu do Japonii, w ramach którego przewidziane są wykłady, wizyty w japońskich przedsiębiorstwach oraz wymiana intelektualna między uczestnikami z wielu krajów. Obecna tura programu skierowana jest do studentów kierunków technicznych. Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny dostępne są na stroniehttps://jp.surveymonkey.com/r/NGXF7YP Deadline na składanie aplikacji: 22 listopada 2018 r. 
Read more