numer telefonu:

12 628 30 44

12 628 20 09

12 628 25 22

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
e-mail: bwm@pk.edu.pl
Sekcja Programu Erasmus
e-mail: erasmus@pk.edu.pl
Studia pełne
Studenci międzynarodowi
STUDIUJ Z NAMI
Studia dyplomowe (BCs, MSc, PhD) - rok 2016/2017.
Politechnika Krakowska ma w swojej ofercie różne warianty studiów. Pięć Wydziałów oferuje studia w języku angielskim
Studia częściowe
studenci międzynarodowi
Studia częściowe
Politechnika Krakowska dysponuje szeroką ofertą studiów częściowych w języku angielskim. Mogą z nich skorzystać studenci uczelni partnerskich. Kursy takie trwają jeden lub maksymalnie dwa semestry.
Studia częściowe
Studenci PK wyjeżdżający do zagranicznych uczelni partnerskich
Studenci wyjeżdżający
Studentów zainteresowanych wyjazdem na wymianę (poza Programem Erasmus +) zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Umieszczamy tam informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Events

Studia w USA dla architektów

Studenci 2. roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku architektura prowadzonych na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej zainteresowani udziałem w programie wymiany studenckiej z College of Architecture and Design, University of Tennessee w USA w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19 proszeni są o składanie swoich kandydatur na adres e-mail: kbojanowski@pk.edu.pl do 30.06.2018 r. Zachęcamy do zapoznania…
Read more

Szkoła letnia w Moskwie

Zachęcamy studentów Wydziału Inżynierii Lądowej PK do udziału w szkole letniej organizowanej w terminie 17-27 sierpnia br. przez Russian University of Transport. Szczegóły TUTAJ.
Read more

Odpłatne praktyki naukowe w Szwajcarii

Informujemy studentów PK kierunków: informatyka, budownictwo, inżynieria środowiska, nanotechnologie i nanomateriały, inżynieria materiałowa, energetyka, inżynieria chemiczna i procesowa oraz technologia chemiczna o możliwości pisania pracy magisterskiej lub odbycia płatnych praktyk w uczelni partnerskiej University of Applied Sciences, Western Switzerland. Tematyka prac oraz praktyk została podana TUTAJ. Zainteresowane osoby proszę o dostarczenie do Działu Współpracy Międzynarodowej PK do 8 czerwca…
Read more

Szkoła letnia w Chinach

Zachęcamy studentów PK do udziału w szkole letniej w Northwestern Polytechnical University w Chinach. Szczegóły TUTAJ. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do Działu Współpracy Międzynarodowej PK do 18 maja br.
Read more